ΔΟΑΤΑΠ - ΦΟΡΟΥΜ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΔΟΑΤΑΠ - ΦΟΡΟΥΜ

Το φόρουμ των αποφοίτων ιατρικής εξωτερικού
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 φασιστικο φορουμ ε δοαταπ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filpolis
Μέλος 1ο επίπεδο
Μέλος 1ο επίπεδο



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Registration date : 23/09/2007

φασιστικο φορουμ ε δοαταπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φασιστικο φορουμ ε δοαταπ   φασιστικο φορουμ ε δοαταπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 31, 2007 7:59 pm

menios72 έγραψε:
[b]χαιρετε συναδελφοι.

για το αλλο φορουμ θα σας προτεινω 2 λυσεις ωστε να μπορειτε να εκφραζεστε.
α) μπορειτε να βρειτε ενα προγραμμα το οποιο εκτρεπει το IP σας ωστε να φαινεται οτι μπαινεται απο αλλη χωρα (αυτο εκανα εγω κι ετσι τα εχουν βαλει με καποιον αλλο νομιζοντας οτι ειμαι εγω ).

ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΙΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΡΙΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΦΑΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΡΙΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΣ ΣΤΟ ΦΩΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟΝ ΕΚΕΙ ΚΩΔΙΚΟ ΣΟΥ
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΩΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΑΚΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΕΙ ΦΟΡΟΥΜ ΑΜΑ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΤΑ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ...
ΑΡΑ ΘΥΜΗΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΙΚΑΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
menios72
Διαχειριστής
Διαχειριστής
menios72


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 51
Registration date : 04/10/2007

φασιστικο φορουμ ε δοαταπ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: φασιστικο φορουμ ε δοαταπ   φασιστικο φορουμ ε δοαταπ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 02, 2007 6:57 am

δε μπαινω ποτε στη διαδικασια να αποδειξω σε καποιον οτι δεν ειμαι ελεφαντας...
πιστευε οτι θελεις για μενα ειναι δικαιωμα σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
φασιστικο φορουμ ε δοαταπ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΔΟΑΤΑΠ - ΦΟΡΟΥΜ :: ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: